-
Netcom, UMED Medya Okulu'na Sponsor Oldu

Netcom, UMED Medya Okulu'na Sponsor Oldu

Netcom Bilgisayar A.Ş, UMED'in yeni nesil gazeteciler yetiştirmek amacıyla başlattığı "Medya Okulu" eğitimlerine sponsor oldu.

Türkiye'nin köklü ve lider bilişim firmalarından Netcom Bilgisayar A.Ş, imzalamış olduğu resmi sponsorluk sözleşmeleri ile markanın sınırlarını genişletmeyi amaçlıyor. Netcom, son olarak Uluslararası Medya Enformasyon Derneği'nin (UMED) yeni nesil gazeteciler yetiştirmek amacıyla başlattığı "Medya Okulu" eğitimlerine sponsor oldu.

Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Netcom CEO'su Oğuz Memiş, toplumun ve ülkenin menfaatine olan her projeyi desteklediklerinin altını çizerek, "Genç arkadaşlarımızla kalıcı projelere, kalıcı çalışmalara imza atacağız. Genç gazeteci adaylarının, medyaya kazandırılmasını oldukça önemli buluyoruz. Gençler bizim geleceğimiz. Geleceğimiz için bir adım atan herkesin yanındayız" diye konuştu.

Netcom Kurumsal İletişim Direktörü Ünal Aldemir ise, "Netcom olarak sunduğumuz hizmetlerle ülke ekonomisine katkı sağlıyor, ülkemizin daha çok gelişmesini, toplum refahının yükselmesini istiyoruz. UMED ile yaptığımız sponsorluk anlaşması da bunun bir parçasıdır" ifadelerini kullandı.

Resimler

Copyright © 2016 Netcom Bilgisayar A.Ş.
Tüm hakları saklıdır.