-
İştiraklerimiz

Kare Bilgisayar A.Ş.; Firma yöneticilerimizin 1980'li yıllarda Bilişim sektörüne girmeleri ile birlikte değişik firmalarda sürdürdükleri deneyimlerinin ardından 1999 yılında ülkemizin değişik illerinde bilişim sektöründe faaliyet göstermekte olan 6 güçlü şirketin ortaklığı ile kurulmuştur. Kayseri merkezinde bulunan KARE BİLGİSAYAR; 1750 m² kapalı alanda, 26 personeli ve 81 ilde bulunan 700+ bayisi ile sektörün önde gelen lider dağıtıcılarından biri olmuştur.

Netform Matbaacılık; 1993 kurulmuş olup, o günden bu yana Kayseri'de üretim yapmakta, başta yakın iller olmak üzere 20 den fazla şehre hizmet etmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamak için; teknolojinin tüm olanaklarından yararlanarak kendine özgü bir sistem kurmuştur. Netform kesintisiz gelişme çabasından da vazgeçmeden, 1800 metrekare fabrika kullanım alanı ve 38 çalışanı ile disiplinli, planlı çalışarak, kaliteli ürünler üretmekte ve müşteri memnuniyetini arttırmayı hedef edinmektedir.

Netsim Yazılım; Netsim’in başarısının ardında 1987’den beri gelen deneyimi, destek sunma kapasitesi, bilişim konusunda tüm bileşenleri bünyesinde bulundurması ve yıllar boyu müşterilerinden aldığı tecrübeler yatar. Deneyimlerini yazılım ürünlerine yansıtabilmesi önemli bir değer olarak devam etmektedir. Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur. Netsim, üretmiş olduğu Ofisnet yazılımı ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek güçlü, uçtan uca çözümleriyle, tüm işlemlerinizi optimize ederek kurumunuza katma değer katan, verimliliğinizi artıran, gerçekçi bir bakış açısı sağlayan ortam sunar. Ofisnet, firmanıza göre tanımlanabilir yapıdaki operasyonlar ile Satış Yönetim, Satın Alma Yönetimi, Stok Yönetimi, Finansman Yönetimi, Sabit Kıymet Yönetimi, Genel Muhasebe gibi tüm süreçlerini uçtan uca yönetirken, Üretim, OfisnetNuke (B2B,B2C,SAS,CRM), Online ve Offline Saha Satış Yönetimi, İstasyon, Market, Restoran, Kargo Yönetimi ve Bina Yönetimi modülleriyle tümleşik bir yapı içerisinde sektörel çözümler sunar. Netsim’in teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak gerçekleştirdiği faaliyetler; kurum içi ve dışı uzmanların birikimlerini, bilgilerini ve üretim gücünü deneyimiyle birleştirerek sizlere verimli, hızlı, pratik ve bütünleşik sunmak içindir.

Netcom Bilişim; 27 yıllık sektör tecrübesini, 23 yıllık Logo Yazılım ile olan iş ve çözüm ortaklığı ile birleştirerek, Logo’nun en yaygın ve tanınan ürün ve hizmetlerini KOBİ’ler için özel olarak tasarlanmış verimlilik ve rekabetçilik çözümleriyle çalıştığı firmalara fayda sağlamaktadır. Bu çözümler arasında çeşitli büyüklüklere göre tasarlanmış kurumsal kaynak yönetimi, tedarik ve talep zinciri otomasyonu, müşteri ilişkileri yönetimi, iş süreçleri tasarımı danışmanlığı ürün ve hizmetler sayılabilir. Misyonumuz tecrübelerimizi Logo'nun programları ile birlikte işletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan çözümleri bilişim teknolojilerini kullanarak üretmektir. Logo'nun ürünlerini, müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanmış olarak hizmet sunmaktayız. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını ve çağdaş yönetim tekniklerini gözeterek, işletmelerin daha üretken, daha karlı olabilmesi için gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetlerini müşterilerimize sunarız.

Resimler

Copyright © 2016 Netcom Bilgisayar A.Ş.
Tüm hakları saklıdır.