Tarihçe

1986 yılında kurulmuş olup her biri kendi alanında uzman ve NETCOM iştiraki olan firmalar ile birlikte büyük bir aile olarak yoluna devam etmektedir.

Türkiye' nin ilk internet servis sağlayıcılarından birisi olarak 1996 yılında KAYNET adı altında faaliyete başlamış ve uzun yıllar dial-up, uzak bağlantı ve kurumsal internet satışı yapmıştır.

1999 kurulmuş olup, o günden bu yana Kayseri'de üretim yapmakta, başta yakın iller olmak üzere 20 den fazla şehre hizmet etmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamak için; teknolojinin tüm olanaklarından yararlanarak kendine özgü bir sistem kurmuştur. Netform kesintisiz gelişme çabasından da vazgeçmeden, 1800 metrekare fabrika kullanım alanı ve 38 çalışanı ile disiplinli, planlı çalışarak, kaliteli ürünler üretmekte ve müşteri memnuniyetini arttırmayı hedef edinmektedir.

İnternet Servis Sağlayıcı olarak Dünya standartlarında bireysel ve kurumsal internet hizmetleri vermek amacıyla 1996 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana Dünyadaki gelişmelere paralel olarak sağladığı hizmetlerin kapsamını sürekli genişletip, geliştiren KAYNET, abonelerine dial-up erişim, e-posta, uzak bağlantı çözümleri, kurumsal internet hizmetleri, web hosting, elektronik ticaret vb. çözümler sunmaktadır.

Teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak gerçekleştirdiği faaliyetler ile kurum içi ve dışı uzmanların birikimlerini, bilgilerini ve üretim gücünü deneyimlerini birleştirerek sizlere verimli, hızlı, pratik ve bütünleşik sunmaktadır.

Firma yöneticilerimizin 1980'li yıllarda Bilişim sektörüne girmeleri ile birlikte değişik firmalarda sürdürdükleri deneyimlerinin ardından 1999 yılında ülkemizin değişik illerinde bilişim sektöründe faaliyet göstermekte olan 6 güçlü şirketin ortaklığı ile kurulmuştur. Kayseri merkezinde bulunan KARE BİLGİSAYAR; 1750 m² kapalı alanda, 26 personeli ve 81 ilde bulunan 700+ bayisi ile sektörün önde gelen lider dağıtıcılarından biri olmuştur.

Anadolu'da genişleyen hizmet ağını daha efektif yönetebilmek için Ankara ofisini açmıştır.

Marmara' da genişleyen hizmet ağını daha efektif yönetebilmek için İstanbul ofisini açmıştır.

2019 yılı başında NETCOM A.Ş çatısı altında kurulmuş olup merkezi Ankara’dır.

Karmaşık problemlere basit uygulanabilen çözümler geliştiren KC Tech bilişim firmasını bünyemize dahil ettik.

Genişleyen hizmet ağımızı  daha efektif yönetebilmek için 2021 yılında Özbekistan Taşken'de yeni ofisimizi açtık.